• Poďakovanie od A. Lukčovej

• Dnes nám došiel veľmi pekný e-mail od našej žiačky I.AG, Aničky Lukčovej. S jeho obsahom sa chceme podeliť s vami všetkými a preto vám ho prinášame v plonom znení:

"Pochválený buď Ježiš Kristus.
            Milý pán riatideľ, týmto e-mailom som sa Vám chcela poďakovať, že ste mi umožnili zúčastniť sa Letnej školy žurnalistiky v Ružomberku. Bol to pre mňa veľmi obohacujúci kurz. Vyskúšala som si reálnu prácu s médiami. Stretla som sa s mnohými slovenskými žurnalistami, ktorí nás oboznámili s týmto náročným poslaním, poslaním žurnalistu. Vrámci programu sme sa stretli s Patrikom Hermanom, Ľubomírom Bajaníkom, Karolom Lovašom a Petrom Hajnalom a ďalšími možno menej známymi ľuďmi z televízie či rozhlasu. Strávené 4 dni na Katolíckej univerzite som naplno využila a už sa teším na začiatok ďalšieho školského roka, v ktorom budem môcť zužitkovať získané vedomosti.
            Pán Boh Vám zaplať za túto možnosť."

Aničke chceme za tento e-mail poďakovať a veríme, že jej absolvovaný kurz pomôže pri jej ďalšom smerovaní.